Choď na obsah Choď na menu
 


Dokonalý úsmev

14. 6. 2008

Usmev!?!?!

Usmev robi cloveka a mi dievcata nemoze zabudnut na to ak sa na niekoho usmejeme uprim clovek si o vas pomysli len to dobre ak chces aby si ludia mysluli o tebe len to najepsie riad sa timito radami:

1)Vzdy sa smej úprimne nie umelo /nerobi to dobrý dojem/

2)Nesmej sa veľmi nahlas a afektovane aby ťa kazdy počul niesi tym zaujimava

3)Smej sa prirodzene tak ako vzdy

Ak si dievca ktore triapia krive zuby alebo strojcek nehamby sa usmiat ved ked sa smejes uprimne strojcek alebo krive zuby si ludia vsimat nebudu!!!!!!!!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

bielenie

(Mima, 15. 10. 2016 13:30)

bielenie zubovo som skusala a mne to pomohlona pilulka.sk som nasla bieliace asi vsetko a objendala som na http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/
a som mala lacnejsie, sksute bielaice pasiky alebo pera

Kritizovanie

(Tatiana, 2. 3. 2012 14:50)

Ja mám kopu stránok a všade takéto komentáre dostávam aj ja. Veď vy ste hnusný ľudia. Nieže by ste ocenili snahu ale len kritizujete. Nič neviete iba kritizovať. Ja som tento text absolútne bez problémovo prečítala a nepotrebovala som lúštiť písmenka...nepreháňaš to trošku?? Zato že nejaký chuji po Štúrovi vymysleli gramatiku mäkké a tvrdé y/i tak sa teraz robme múdrim a všetkých buzerujme. Bože, takých ľudí ja proste neznášam. Ignoranti!

:)))))))))))))))))

(PlayboyGirl, 20. 8. 2011 14:27)

no teoreticky dobrý obsah ale tá gramatika a niektoré tie slová treba lúštiť ked už robím stránku tak si dám aspoň záležať a neponáhľam sa, lebo tak toto na mňa spravilo veľmi zlý dojem :/