Choď na obsah Choď na menu
 


Kruhy pod očami....?

14. 6. 2008
Kruhy pod očami Tmavé kruhy pod očami sa snažíme zakryť make-upom, ktorý je o odtieň svetlejší ako váš podklad. Na opuchnuté viečka vám môžeme odporučiť vatové tampóny, ktoré sa namočia do studeného harmančekového čaju. Prikladajte si ich na viečka a nechajte pôsobiť 10 minút. Očné krémy odkladajte do chladničky, studený krém vám stiahne opuch. Na unavené oči použite obklad z kvetov nechtíka. Lyžicu kvetu nechtíka zalejte vodou a nechajte odstáť 10 minút, namočte vatový tampón a priložte ako obklad na oči.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

KOPIRKA KRAAAVO

(Kocena nepoviem akaa, 20. 4. 2014 20:28)

dobre si si to okopiirla tento clanocek z nettu zzeeeeeeeeee???? :))

Neinavzívna mezoterapia - Veronika Kocianová

(Veronika Kocianová, 19. 2. 2014 16:03)

CENA NEINVAZÍVNEJ MEZOTERAPIE - 40,-€

Neinvazívna mezoterapia je progresívna dermatologická procedúra určená na rejuvenizáciu (omladenie) pokožky. Ide o neinvazívnu a úplne bezbolestnú, príjemnú procedúru, za použitia MEZO metód, ktoré zlepšia Váš pocit a, samozrejme, Vás omladí. Pri tejto procedúre pocítite iba jemné bezbolestné škrabkanie pokožky. http://www.beautystudioveronika.sk/neinvazivna_mezoterapia

Tento typ dermatologickej terapie aplikuje do vnútra zloženia pokožky pomocou špeciálneho nádstavca biologický roztok. Je obohatený o zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a o kyselinu hyalurónovú. Kyselina hyalurónová je jednou zo základných látok, ktoré obsahuje koža. Z chemického zloženia na seba takmer dokonale vie naviazať vodu. Ak je nedostatočne zastúpená v pokožke, to značí, že je nedostatočne vyživená a vytvárajú sa neželané nedostatky, ako napr. akné, jazvy po akné, celulitída, oslabenie vlasového folikulu, strie a pod.

Práve aplikáciou sa pokožka obohatí o chýbajúce zložky výživy. Miesto postihnutej pokožky získa potrebnú hydratáciu, tým i sviežosť, pevnosť a pružnosť. Neinvazívna mezoterapia je opakovaná procedúra, avšak rozhodnutie závisí na kozmetičke, ktorá odborne posúdi, kedy je vhodné ďalšie ošetrenie. Vaša pokožka bude následne revitalizovaná, nedostatky budú odstránené a budete sa cítiť skvelo. Vytvoria sa nové vlákna vrchnej časti pokožky.