Choď na obsah Choď na menu
 


Letné líčenie

14. 6. 2008
Letné líčenie

Živé a veselé kombinácie - to sú hlavné ťaháky tohto leta vo svete módnych návrhárov a vizážistov. Ukážeme vám, že moderné líčenie nie je problémom pre žiadnu z nás.
1. KROK: Vyrovnajte nerovnosti

Novodobé, ľahké mejkapy sa prispôsobia prirodzenému tónu pleti vďaka pigmentom, ktoré sa na seba viažu. Dokonca prekryjú aj od slnka začervenanú pokožku. Jemne naneste malou hubkou a rozotrite dostratena.
2. KROK: Pohľad plný túžby

Na vonkajší kútik viečka naneste fialkové očné tiene a rozotrite ich dostratena smerom von. Žlté tiene naneste do stredu viečka, do vnútorného kútika oka zas jasnú zlatú farbu. Fialovou ceruzkou orámujte celé oko.
3. KROK: Nalíčte mihalnice

Čierna maskara by pôsobila príliš tvrdo, použite radšej hnedú, ktorá bude skvelým zakončením vášho stylingu.
4. KROK: Vytieňovanie líc

Najlepšie je naniesť púdrové líčka veľkým štetcom do stredu líc a odtiaľ rozotrieť dostratena smerom k spánkom. Nemáte poruke štetec? Jednoducho naneste prstami.
5. KROK: Broskyňový lesk pier

Najprv naneste na pery základ. Rúž tak bude lepšie držať. Pery dôkladne namaľujte rúžom, priložte papierovú vreckovku a farbu naneste ešte raz. Zakončite jemným broskyňovým leskom.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tip na sminky

(Mima, 15. 10. 2016 12:48)

Ahojte ja som nasla stranku kde maju skvele ruze a mejkapy mozem odporucit ? lebo som bola riadne prekvapena ake lacne to tam je http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/
cez toto som sla a potom som si vybrala co chcem a 10 alebo 20 % z nakupu slo dole :) odporucam

Permanentný make-up skvelé riešenie

(Veronika Kocianová, 19. 2. 2014 16:01)

Podstatou permanentného make-upu je zvýrazniť prirodzenú krásu ženy, nie ju zmeniť. Permanentný make-up by mal zdvihnúť ženám sebavedomie, ušetriť čas pri líčení a vykorigovať drobné nedostatky. http://www.beautystudioveronika.sk/permanentny-make_up

Preboha!

(Kajuš, 21. 10. 2012 13:38)

Chcela by som ťa vidiet ako vyzeráš, keď tu všetkým "radíš", ako sa majú obliekať a pod. Určite si to dopísala niekde z netu (ak vôbec vieš, čo je to net) a myslela si si, že ti tu budú písať samé komentáriky o tom aký máš "VKUS"!!! A keby si aj tu stránku nejako krajšie aspoň trochu urobila! Nikoho neoblafneš! Zvykni si!

komentár

(etka, 10. 7. 2008 15:04)

toto isté som čítala na inom blogu!!ste nudní!!